Kontakt

Sídlo společnosti

PILECKÝ s.r.o.

Mokrovraty 177
262 03 Nový Knín
Zelená linka
800 900 602

 

318 593 878
318 593 848
318 593 031
318 593 897

 

602 309 728
725 712 597
fax
318 593 849
info@pilecky.cz

Prodejní sklad

Mokrovraty 177
262 03 Nový Knín

Otevírací doba

Po - Pá: 7.00 - 18.00
So: 8.00 - 12.00

Vedení společnosti

Zdeněk Pilecký

jednatel
pilecky@pilecky.cz
318 593 878
fax
318 593 849

Daniel Pilecký

jednatel
daniel@pilecky.cz
607 564 236

Recepce

Jitka Slezová

318 593 031

Divize obchodu a marketingu

Pavel Ochtábec

obchodní ředitel
pavel@pilecky.cz
724 073 253

Rudolf Krasický

ředitel import/export, Marketing
krasicky@pilecky.cz
602 689 650

Obchodní manažeři

Filip Máša

masa@pilecky.cz
602 393 146

Ondřej Gejdoš

ondrejgejdos@pilecky.cz
602 375 272

Jiří Rambousek

DIY
rambousek@pilecky.cz
724 335 983

Michal Gejdoš

specialista obory, farmy, lesy
gejdos@pilecky.cz
602 276 653

Divize staveb a rozpočty

Vladimír Groh

groh@pilecky.cz
606 609 462

Zdeněk Košař

kosar@pilecky.cz
727 863 125

Marek Pilecký

marek@pilecky.cz
723 346 232

Petr Kocian

petr@pilecky.cz
602 458 430

Logistika a fakturace

Tomáš Pjaták

dispečer
pjatak@pilecky.cz
603 802 473

Milan Stibor

stibor@pilecky.cz
720 575 123

Dana Petráková

petrakova@pilecky.cz
724 241 237

Veronika Ochtábcová

veronika@pilecky.cz
728 715 171

Petra Svobodová

svobodova@pilecky.cz
720 944 823

Petra Karnetová

karnetova@pilecky.cz
720 944 816

Hana Nekvapilová

nekvapilova@pilecky.cz
602 309 728

Martina Trhlíková

trhlikova@pilecky.cz
720 944 634

Kateřina Proňová

pronova@pilecky.cz
725 712 597

Konfigurátory

Svět bran a branek
Svět bran a branek

Spustit konfigurátor
Postav si plot
Postav si plot

Spustit konfigurátor
Kovové oplocení
Kovové oplocení

Spustit konfigurátor
Plotovky

Produktové stránky

Partneři